Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Viedtālruņi

Nokia Lumia 900

Tik pat solīds kā Lumia 800 un ar tieši tādu pašu izturīgu un viengabalainu korpusu ir arī Nokia Lumia 900. Bet tā izmēri un svars ir lielāks. Nokia Lumia 900 izmēri ir 127.8 x 68.5 x 11.5 mm, telefona svars ir 160 grami. Telefonam ir diezgan liels ekrāns – 4,3 collas. Lielāku izmēru un lielāka svara dēļ Nokia Lumia 900 ir vēl pamatīgāks nekā Nokia Lumia 800.

Tātad, gan Nokia Lumia 900, gan Lumia 800 korpuss ir viengabalains un veidots no izturīgas plastmasas. Tāpat kā Nokia Lumia 800 arī Nokia Lumia 900 gandrīz pa visu priekšpusi ir izvietots stikla pārklājums, kurš nosedz ne tikai telefona ekrānu, bet arī trīs skārienjutīgas pogas un priekšējo kameru. Telefona maliņas priekšpusē ir no plastmasas.

Atverot izvēlni vai kādu aplikāciju ar melnu fonu, liekas, ka telefona ekrāns saplūst ar pārējo korpusu ekrāna piesātinātā melnuma dēļ. Un pat liekas, ka telefona ekrāns ir nevis ekrāns, bet gan kaut kāda koša uzlīme.

Telefona aizmugure ir no matētas plastmasas. To rotā sudrabota vertikāla svītra, kura ieskauj kameru. Telefona augšpusē pa labi ir speciāls vāciņš, zem kura atrodas maziņā jeb micro SIM karte. Vāciņu paredzēts atvērt ar speciālu "adatiņu”.

Micro USB/ lādētāja pieslēgvietas izvietojums augšpusē, pa vidu. Netraucē telefonu turēt rokās, kamēr tas lādējas. Telefona augšpusē atrodas arī austiņu pieslēgvieta.

Telefona labajā sānā atrodas skaļuma regulēšanas pogas, bloķēšanas / ieslēgšanas poga un fotografēšanas poga. Šādi izkārtojot pogas un pieslēgvietas tikai divos telefona sānos, pilnībā brīvi paliek divi sāni.

 

Ļoti skaista ir Windows Phone OS un aplikācijas

Windows Phone aplikācijas ir ļoti smukas un krāsainas. Tomēr Windows Phone ir arī trūkumi, piemēram, latviešu valodas neesamība. Un aplikāciju funkcionalitāte diemžēl bieži vien atpaliek no tā, kas ir tāda pat nosaukuma Android aplikācijās.

Līdz ar Windows Phone 8 arī vecajiem Windows Phone telefoniem būs atjauninājums. Tas būs Windows Phone 7.8, kas gan neiekļaus sevī latviešu valodas atbalstu, kas būs Windows Phone 8.

 

Nedaudz par telefona tehniskajiem parametriem

Tāpat kā Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 900 ir 512 MB operatīvā atmiņa, 1,4 GHz procesors, 16 GB iebūvēta atmiņa, kuru nevar palielināt ar atmiņas karti. Neskatoties uz to, ka Nokia Lumia 900 ir 4,3 collu ekrāns, tā izšķirtspēja (480 x 800 punkti)  ir tāda pati kā Nokia Lumia 800 ekrānam, kurš ir 3,7 collas liels. Gan  Nokia Lumia 800, gan Lumia 900 ekrāns ir ar Gorilla Glass pārklājumu, kas pasargā ekrānu no skrāpējumiem.

 

Nokia Lumia 900 ir 8 MP kamera ar Carl Zeiss Optics

Tāpat kā Nokia Lumia 800, arī Lumia 900 ir 8 MP kamera, ar zibspuldzi un autofokusu. Atšķirībā no Lumia 800, Lumia 900 ir arī priekšējā kamera, kurai ir 1 MP izšķirtspēja. To var izmantot video zvaniem.

Manuprāt, tik dārgam telefonam (aptuveni 290 Ls) kamera varētu būt nedaudz ātrdarbīgāka. Telefona fotogrāfiju kvalitāte ir laba, bet ik pa lakam sanāca arī tādas bildes, par kurām es teiktu – pārāk tumšas.

 

Nokia Lumia 900 ir pamatīgs, smags un solīds telefons. Tas darbojas ļoti ātri. Windows Phone OS un aplikācijas ir diezgan vienkāršas un   skaistas. Nokia Lumia 900 ir diezgan kvalitatīva kamera un arī citas funkcijas tas veic ļoti labi. Taču, manuprāt, pašlaik labāk ir nogaidīt jaunākos Nokia Lumia viedtālruņus, kas būs vēl labāki, ātrāki un tiem būs arī latviešu valodas atbalsts.

Ja ir vēlēšanās nopirkt Windows Phone tālruni jau tagad, es iesaku Nokia Lumia 800, kas gan ir mazāks, bet tik pat jaudīgs un pamatīgs telefons. Neskatoties uz to, ka šie telefoni ir tik pat kā vienādi, neskaitot izmēru un priekšējo kameru (tā ir Lumia 900), abu telefonu cena atšķiras gandrīz par 100Ls – Nokia Lumia 900 maksā aptuveni 280 Ls, savukārt Nokia Lumia 800 – aptuveni 190.

 

Raksts no:
Avots: http://windowsphone.lv
Kategorija: Viedtālruņi | Pievienoja: Eduards65 (27.11.2012)
Skatījumu skaits: 933 | Atslēgvārdi: Nokia, lumia 900 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2023