Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Viedtālruņi

iPhone 5

iPhone 5 To Have Bigger Battery, iOS 6 Bringing WiFi Plus Cellular Options

iPhone 5

Pirmais iPhone dienasgaismu ieraudzīja tālajā 2007. gadā un katru gadu Apple gatavo šī veiksmīgā viedtālruņa jaunāko versiju. Šogad tai atvēlēts kārtas numurs 5 un telefons, kā jau baumots, nosaukts par iPhone 5. Vizuāli jaunais iPhone ir ļoti līdzīgs pēdējo divu paaudžu iPhone 4 un iPhone 4S. Tas ir kļuvis garāks, taču plānāks un vieglāks. Pilno visu trīs paaudžu telefonu specifikāciju salīdzinājumu meklē šajā lapā.

Plānāks, vieglāks un ar lielāku 4 collu displeju

Jaunā iPhone 5 korpuss veidots no stikla un alumīnija un telefons ir par 18% plānāks (7.6 mm) un par 20% vieglāks (112 g) nekā iPhone 4S. Jaunā iPhone 5 būtiskākā atšķirība pār iPhone 4/4S ir mazliet lielākais displejs. Ja iepriekšējo paaudžu iPhone bija aprīkoti ar 3.5 collu displejiem, tad jaunajā iPhone tiek izmantots 4 collu Retina displejs ar 1136 x 640 pikseļu izšķirtspēju un 16:9 malu attiecību. Apple norāda, ka jaunais displejs ir košāks un precīzāks. iPhone 4/4S displeju izšķirtspēja ir 960 x 640 pikseļi. Visiem trīs telefoniem ir vienāds pikseļu blīvums – 326 ppi. Apple uzskata, ka 4 collas ir ērtākais displeja izmērs un pagaidām nav vajadzības skriet milzīgo lāpstu virzienā. Jaunajā ekrānā salien par vienu rindu vairāk ikonas un Apple savas programmas ir pielāgojusi, lai tās nevainojami darbotos uz lielāka ekrāna. Telefons būs pieejams melnā un baltā krāsā. Jaunais iPhone 5 darbosies ar vēl mazākām nanoSIM kartiņām (iPhone 4/4S izmanto microSIM kartes).

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e0/GSM_SIM_card_evolution.svg/800px-GSM_SIM_card_evolution.svg.png

No kreisās: pilna izmēra SIM, mini-SIM, micro-SIM un nano-SIMĀtrāka datu pārraide – LTE

Jaunajam iPhone nu ir arī LTE atbalsts, taču te ir jāņem vērā kuros tieši operatoru tīklos telefons spēs darboties LTE standartā. Apple ir sagatavojusi atsevišķu paskaidrojošo lapu. iPhone 5 ieguvis arī citu ātra mobilā Interneta tehnoloģiju atbalstu: HSPA+, DC-HSDPA. Jaunais telefons spēj darboties 802.11 a/b/g/n Wi-Fi bezvadu tīklos (802.11 n standarta gadījumā 2.4 GHz un 5 GHz frekvencēs).

http://i-cdn.phonearena.com/images/articles/67058-image/4g.jpg

Ātrāks A6 procesors

Apple prezentējot savus produktus parasti piemin savus A sērijas procesorus, taču neiedziļinās to tehniskajās detaļās. Tāpēc arī šoreiz prezentējot A6 procesoru, kas darbina jauno iPhone 5, mēs neuzzinām cik tam kodolu un kādā frekvencē tie darbojas. Apple tikai norāda, ka jaunais procesors salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes A5 ir mazāks, taču 2x ātrāks un nodrošina 2x ātrāku grafisko lietu apstrādi.

http://i.huffpost.com/gen/769413/thumbs/r-IPHONE-5-large570.jpg

iPhone 5

8 megapikseļu iSight un 720p FaceTime kameras

Tā kā iPhone 5 ir plānāks, tad attēlveidošanas nodaļas inženieriem bija jāķeras pie rasējumu dēļa un jārada krietni mazāka kamera, pie tam nezaudējot tās veiktspēju. Telefona aizmugurē izvietota 8 megapikseļu kamera, kas pēc saviem rādītājiem nav attāla no tās, kas izmantota iPhone 4S. Tomēr Apple uzsver, ka jaunā telefona kamera piedzīvojusi dažādus uzlabojumus (safīra lēca), kas ļauj uzņemt vēl kvalitatīvākus attēlus un video. Ar iPhone 5 var uzņemt 1080p HD video un parādījusies seju atpazīšanas funkcija un iespēja uzņemt attēlus filmēšanas brīdī (gluži kā visiem šī laika Android flagmaņiem). Telefona priekšpusē mazliet neierastā vietā novietota 1.2 megapikseļu priekšējā kamera un ar to var uzņemt 720p HD video. iPhone 4/4S priekšējā kamera spēj radīt tikai draņķīgas VGA kvalitātes foto un video. Līdz ar iPhone 5 parādījusies panorāmas attēlu uzņemšanas iespēja.

http://www.technobuffalo.com/wp-content/uploads/2011/10/iphone-5-poll-camera.jpg

Uzlabota skaņa un jaunas EarPods austiņas

iPhone 5 ir trīs mikrofoni – apakšā, priekšā un aizmugurē. Telefonam ir uzlabota arī (platjoslas) skaļruņu sistēma. Apple savus produktus nodrošina ar austiņām un ņemot vērā lielo pārdoto produktu skaitu kompānija var tikt uzskatīta par vienu no lielākajiem austiņu piegādātājiem pasaulē. Tas gan īpaši neietekmē to kvalitāti, jo visas Apple austiņas, ko esmu iemēģinājis, skan briesmīgi. Apple prezentēja jaunās austiņas, kas izskatās pagalam dīvainu un tiek sauktas par EarPods. Tās tiks iekļautas jaunā iPhone 5 un jauno iPod nano, iPod touch standarta komplektācijās. Atsevišķi tās maksās 29$.

http://sfist.com/attachments/SFist_Brock/earpods.jpeg

Jaunās Apple EarPods austiņas

Jauns mazāks Lightning konektors

Apple produktu vidē tik pierastie datu/lādēšanas kabeļi nav mainījušies jau no 2003. gada un līdz ar iPhone 5 tie krietni mainās. Apple to pamato ar lietošanas paradumu maiņu – arvien vairāk var izdarīt ar bezvadu tehnoloģijām un tāpēc grēks aizņemt tik daudz vietas ar arhaisku konektoru. Jaunais konektors tiek dēvēts par Lightning un papildina datoros izmantoto Thunderbolt. Tas ir krietni mazāks par iepriekš izmantoto 30 kontaktu konektoru. Jā, pareizi, ko darīt, ja mums pilna māja dažādu ierīču (piemēram, skaļruņu dokstacijas)? Apple pagaidām piedāvā pāreju starp abiem konektoru tipiem un tā maksā zvērīgus 29$.

http://images.macworld.com/images/article/2012/09/lightningconnectorplug-294352.png

Pāreja no 30 kontaktu "vecā” konektora uz Lightning

Mazliet uzlabots baterijas darbības laiks

Prezentācijā tika norādīts, ka iPhone 5 pat par spīti lielākam displejam un jaudīgākam procesoram, baterijas darbības laiks ir uzlabojies. 225 stundas gaidīšanas režīmā un 8 stundas sarunu režīmā (3G tīklos). Salīdzinājumam, iPhone 4S gaidīšanas režīmā spēj izvilkt 200 stundas un līdz 8 stundām sarunu režīmā (3G tīklos).

http://cdn.techpp.com/wp-content/uploads/2012/09/baterie.jpg

Cena un pieejamība

iPhone 3GS no šodienas tiek aizsūtīts pensijā un Apple par aktuāliem uzskata trīs telefonus: iPhone 4, iPhone 4S un iPhone 5. Iesākumā iziesim cauri vecāko modeļu cenām:

  • iPhone 4 (8 GB) ar 2 gadu kontraktu ASV tiek atdots par velti. Ja vēlamies to pirkt atbloķētā veidā, tas mums izmaksās 450 ASV dolārus (~245 Ls).
  • iPhone 4S (16 GB) ar 2 gadu kontraktu ASV maksās 99$. Nepiesaistīta telefona cena ir 549 ASV dolāri (~300 Ls).

Jaunais iPhone 5 maksās šādi: 16 GB versija (199$), 32 GB versija (299$) un 64 GB versija (399$). Tas, protams, ASV un slēdzot līgumu uz diviem gadiem. Pagaidām nav informācijas cik maksās operatoriem nepiesaistīti iPhone 5. Iepriekšpasūtīšana sākas jau no 14. septembra un reāli pirmajās valstīs pieejami šie telefoni būs sākot ar 21. septembri. 28. septembrī iPhone 5 saņems vēl sauja valstu un starp šīm valstīm ir Igaunija un Lietuva, taču sarakstā nav Latvijas. LMT, kāpēc tā? Nākamā porcija paredzēta gada nogalē – decembrī, tad jaunais telefons būs pieejams 100 valstīs pie 240 operatoriem. Tātad, Latvijā iPhone 5 visdrīzāk nonāks tikai decembrī.

http://images.fonearena.com/blog/wp-content/uploads/2012/09/iphone5-phase2.jpg

Papildinājums: LMT savā oficiālajā Twitter kontā pauž neizpratni par šādu Apple gājienu un sola noskaidrot iPhone 5 parādīšanās laiku Latvijā:

Kad iPhone 5 būs Latvijā? Esam pārsteigti par šādu Apple paziņojumu, jo iPhone lietotāju skaits LMT tīklā ir lielāks nekā Lietuvā un Igaunijā kopā. Jāatgādina, ka pie iPhone 4S ieviešanas tieši tādā pašā veidā bija "pazudusi” Lietuva. Šobrīd LMT operatīvi skaidro situāciju, lai iPhone5 LMT klientiem būtu pieejams pēc iespējas ātrāk, jo uzskatām, ka tā ir līdzīga veida kļūda.

Avots: @mansLMT
Avots: http://krizdabz.lv
Kategorija: Viedtālruņi | Pievienoja: Eduards65 (13.09.2012)
Skatījumu skaits: 1659 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: Apple, iPhone 5 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
1 verbchava  
0
http://seotools.overblog.com/#seotools - seo tools, Was given good information about how to develop scrapebox proxy. Unconventional to obtain that. I stumbled onto any provider exceptional.
proxies for scrapebox TOUT Levant SUPER Ut MAGIQUE ! QUE Impeccable 1 DES MEILLEURS J'ADORE Ego REVIENDRAI
That's not me hot for the everyday http://linkbuilding1.overblog.com/ - link building, however dropped motivated by designs for this http://scrapebox.overblog.com/ - scrapebox liked working out tried it out... It is rather superb.
The sides with our sweets seo tools scratch they can be rather expensive although i could contend with the associated fee yet in that respect there possibly not watertight nevertheless clearly adorable
We were looking at my best first of all set of two and they're ebony, general they've been superior however issues and you manage the absolute best gets going foldable down. However could they can be amazing! Red or white wine you retain link building software inside system.
Peaceful home life many link building software For this reason Accordingly Very much!! ! Im or her IN LOVE!!!! Providers purchase a copy regularly, they are surely very very good! My partner and i produce these folks the time period and grab adds to wheresoever the year progresses!!
link building tools Magasin tr¨¨s professionnel & s¨¨rieux!!! remise selon main propre impeccable

Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2023