Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Viedtālruņi

HTC One X+
Šobrīd pieejamais HTC One X (32 GB) tiks samazināts uz HTC One X (16 GB) neskarot citus parametrus un radot lētāku cenu, un nāks klāt HTC One X+, kas būs pieejams ar 64 GB atmiņu un citiem uzlabojumiem. Tāpēc esam uzmanīgi pērkot šo telefonu, lai nejauši nenopirktu iepriekšējo un "mazāko” modeli.

Kādas tad ir būtiskākās atšķirības starp HTC One X un HTC One X+? Jaunajā modelī ir iestrādāts jaudīgāks 1.7 GHz četrkodolu procesors (One X darbojas ar 1.5 GHz procesoru). Būs interesanti palūkot vai šis uzlabojums kaut kā atsaucas uz ierīces kopējo ātrdarbību. One X daudzi pārmeta 64 GB atmiņas modeļa neesamību un situācija beidzot ir izlabota – One X+ ir pieejams 64 GB versijā. Ņem gan vērā, ka daļa atmiņas būs atvēlēta sistēmai, un no 64 GB lietotājam būs pieejami aptuveni 56 GB. Tiesa, joprojām ierīcei nav microSD atmiņas kartes slota, taču tas mūsdienās vairs nav tik būtiski, jo plaukst un zeļ dažādi mākoņservisi (nopērkot šo tālruni divus gadus varēsim par velti izmantot 25 GB diska vietu servisā Dropbox). Ierīcei ir arī ietilptīgāks (joprojām paša spēkiem nenomaināms) akumulators (2100 mAh akumulators 1800 mAh vietā) un ir iestrādāta uzlabota 1.6 megapikseļu priekšējā kamera. Telefonu darbina Android 4.1 (Jelly Bean) ar atjauninātu Sense 4+ grafisko saskarni, kas drīzumā sasniegs arī One X ierīces. Nemainīgs palicis 4.7 collu Super LCD2 displejs, kas darbojas ar 1280 x 720 pikseļu izšķirtspēju un 8 megapikseļu aizmugurējā kamera. Tāpat, par spīti uzlabotajam procesoram, nav mainījies operatīvās atmiņas apjoms – tas ir palicis 1 GB apmērā tāpat kā One X.

HTC One X+

Tehniskie parametri

Ekrāns: 4.7 collas, 720 × 1280 pikseļu izšķirtspēja (~312 ppi), Super LCD2, Gorilla Glass 2
Atmiņa
: 1 GB RAM, 64 GB atmiņa
Procesors
: 1.7 GHz četrkodolu procesors, NVIDIA Tegra 3 čipkopa, ULP GeForce grafiskā apakšsistēma
Kamera
: 8 megapikseļu kamera (1080p @ 30 fps video), 1.6 megapikseļu priekšējā kamera (720p @ 30 fps video)
Datu pārraide
: HSDPA, HSUPA, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0 ar A2DP, microUSB v2.0 (MHL), HDMI*, DLNA, NFC**
Operētājsistēma
: Android 4.1.1 (Jelly Bean) ar HTC Sense UI v4+
Baterija
: Li-Ion 2100 mAh
Izmērs un svars
: 134.4 x 69.9 x 8.9 mm, 135 g
Cenu kategorija
: ~350-400 Ls

* Ar atsevišķu kabeli, kas neietilpst komplektācijā
** Atkarīgs no operatora/reģiona

Komplektācija

Telefona komplektācija nav piedzīvojusi izmaiņas un ir tāda pati kā HTC One X. Starp citu, šāda komplektācija ir arī jaunajam HTC Windows Phone 8X. Kastītē iekļauts sienas lādētājs, kam klāt piespraužas komplektācijā iekļautais USB datu kabelis. Latvijā oficiāli nopērkamā telefona komplektācijā ir iekļautas arī urBeats austiņas (HTC One X nāks komplektā ar parastajām austiņām). Tas ir liels pluss, jo standarta komplektācijā iekļautās austiņas ir pavisam vienkāršas. Vēl iepakojumā atradīsim adatiņu ar ko izbakstīt micro SIM kartes turētāju.

Dizains un uzbūve

Izmēru ziņā HTC One X un HTC One X+ ir identiski – abi telefoni ir 134.4 x 69.9 x 8.9 mm lieli un tādējādi mazliet mazāki par tiešo konkurentu Samsung Galaxy S III (136.6 x 70.6 x 8.6 mm). Te gan jāņem vērā, ka Samsung telefons ir aprīkots ar mazliet lielāku displeju. Jaunais One X+ ir par pieciem gramiem smagāks nekā priekšgājējs, taču starpība nav tik jūtama un pie saviem izmēriem un korpusa uzbūvei izvēlētajiem materiāliem 135 gramu svars šķiet ļoti atbilstošs. Es pat teiktu, ka ierīce ir viegla ņemot vērā tās izmēru.

Pa gabalu abi HTC telefoni varētu šķist identiski, tomēr ieskatoties uzmanīgāk, pamanīsim dažas atšķirības. HTC One X+ korpuss, lai arī veidots no polikarbonāta plastmasas, tomēr uz tausti ir mazliet gumijots un tādējādi labāk turās rokā. No otras puses, zinu pāris cilvēkus, kam vairāk patīk One X "cietā” plasmasa. Tas, protams, gaumes jautājums, bet šī atšķirība jāņem vērā. Tāpat mazliet ir mainījušies ierīces krāsu toņi. Ja One X bija pieejams pelēkā un baltā krāsā, tad One X+ pelēkais ir kļuvis vēl tumšāks un HTC to dēvē par Stealth Black. HTC One X+ būs pieejams tikai tumšā krāsā. Tā kā esmu tumšu telefonu cienītājs, šis tumši pelēkais One X+ man šķiet dievīgi nostrādāts. Ak, jā, tagad ierīces aizmugurē ir sarkanais Beats audio logo un tādas pašas krāsas riņķītis ap kameras objektīvu. It kā sīkums, bet patīkami. Starp citu, uz tumšāka korpusa mazāk redz netīrumus. Kopumā man ļoti patīk kā ir uzbūvēts šis telefons un arī dizaina valoda rada stabilitātes un pamatīga telefona iespaidu. Par to es HTC esmu cienījis vienmēr.

Joprojām esmu starā par telefoniem, kuros iestrādātas mirgojošas gaismas diodes, kas paziņo par nelasītām ziņām vai citiem notikumiem. Arī HTC One X+ tāda ir un tā noslēpusies zem skaļruņa caurumņiem. Ierīces kreisajā sānā izvietots microUSB ports, ko izmantosim, lai telefonu uzlādētu un apmainītos ar datiem. Ierīcei ir MHL atbalsts un tādējādi (ar atbilstoša kabeļa palīdzību) to var pieslēgt pie TV. Šāda kabeļa iegāde ir diezgan laba doma, jo telefons ir spējīgs uz TV padot 1080p HD video saturu. Ierīces labajā sānā atrodam tikai šauru skaļuma regulatoru, kaut priecātos arī par fizisku kameras taustiņu, jo tā šim telefonam ir laba. Ekrāna bloķēšanas taustiņš izvietots ierīces augšpusē pa labi. Turpat telefona augšpusē atrodas arī 3.5 mm audio pieslēgvieta austiņām. Tā kā telefona aizmugurējais vāciņš nav noņemams, tad micro SIM karte ievietojama telefonā no ārējās malas (ierīces augšpusē). Lai pie SIM kartes turētāja tiktu klāt, vajadzēs to izbakstīt ar komplektācijā esošo adatiņu. Mehānisms realizēts līdzīgi kā, piemēram, Apple iPhone telefoniem. One X+ aizmugurē ieraudzīsim kameras actiņu un tā ir mazliet izbīdīta laukā no korpusa. Jācer, ka kameras sargstikliņš ir pietiekami izturīgs, lai izturētu skrāpējumus un triecienus, jo šāda konstrukcija burtiski uzprasās uz problēmām. Blakus kamerai izvietota vienas diodes zibspuldze, ko var izmantot kā lukturīti (HTC savos telefonos jau pāris gadus iestrādājuši lukturīša aplikāciju). Apakšpusē redzam skaļruņa restīti un HTC sakās uzlabojuši skaļruni, kuram One X pārmeta skaņas kropļošanu pie lielākiem skaļumiem. Pieci metāliskie punktiņi ir kontakti, ko izmanto dažādi aksesuāri, piemēram, sēdnes (dock).

Ar HTC One X+ var nodzīvot vienu dienu pie vidējas noslodzes, taču to nevar uzskatīt par energoefektīvāko telefonu. Līdzko sākam darbināt programmas vai spēles, kas pieprasa lielākas procesora jaudas, telefona baterijas līmenis samazinās ļoti strauji. Ja meklē ierīci ar ilgāku darbības laiku, iesaku skatīties uz tiem produktiem, kas neizmanto NVIDIA Tegra čipkopas. Samsung Galaxy S III pavisam noteikti spēs ilgāk nodzīvot ar vienu uzlādi.

Displejs

Dzīvojam trakā laikmetā, kad pat šī telefona milzīgais 4.7 collu displejs negarantē pārākumu pār visiem konkurentiem. Samsung Galaxy S III displejs ir par collas desmitdaļu lielāks un jaunais Samsung Galaxy Note II vispār aprīkots ar prātam neaptverami milzīgo 5.5 collu ekrānu. Tomēr vēlos atzinīgus vārdus veltīt One X un One X+ displejiem – abos gadījumos tas ir teju perfekts. Šajos telefonos izmantotie Super LCD2 displeji ir ļoti augstas kvalitātes, tie precīzi attēlo krāsas un objekti ir pareizā kontrastā. HTC One X+ displejs darbojas ar 720 × 1280 pikseļu izšķirtspēju un ~312 ppi pikseļu blīvums garantē to, ka atsevišķi punkti ekrānā nebūs saskatāmi un tas nozīmē, ka šī ierīce būs pateicīga tiem, kas mīl daudz lasīt. Uz ekrāna notiekošais ir labi saskatāms arī no sāniem. Tiesa, nepamet sajūta, ka One X+ displejs ir mazliet tumšāks par One X redzēto, taču uzgriežot spilgtumu uz maksimālo, sūdzības zūd. Displeju klāj īpaši plānais un izturīgais Corning Gorilla Glass 2 aizsargstikls, taču kopumā displejs ķēpājas jūtamāk nekā, piemēram, iPhone 4S.

Kamera

HTC One X+ izmanto 8 megapikseļu kameru ar ko var uzņemt 3264 x 2448 pikseļu attēlus un 1080p HD video. Attēli tiek uzņemti un apstrādāti ļoti ātri un par to varam pateikties atsevišķi izdalītajam attēlu apstrādes procesoram. Pat par spīti tam, ka One X un One X+ izmanto vienu un to pašu kameru, One X+ tā darbojas jūtami ātrāk. Tagad (burst režīmā) varam uzņemt 20 attēlus 3 sekundēs un arī video filmēšana tiek uzsākta ātrāk nekā One X. Zibspuldze noderēs gan attēlu uzņemšanai, gan apkārtnes izgaismošanai filmējot. Gribētos, lai tā būtu jaudīgāka. Foto un video režīmi ir apvienoti vienā logā, proti, uzreiz redzam gan foto uzņemšanas, gan video filmēšanas pogas. Arī filmējot mēs joprojām varam nospiest fotokameras pogu un tiks uzņemts attēls. Ja paturam ilgāk foto pogu, tiks uzņemta attēlu (burst) sērija. Turpat pieejami arī daži efekti, kurus varam pielietot saviem attēliem (piemēram, sepia, solarize u.c.).

Kamera piedāvā plašas uzstādījumu pielāgošanas iespējas un varam ļaut vaļu sevī mītošajam fotogrāfam. One X+ kamera prot pati fokusēties, bet varam arī tai norādīt fokusa punktu ar pirkstu vajadzīgajā vietā iebakstot ekrānā. Tas noder, jo dažkārt telefons nofokusējas uz "nepareiziem” objektiem. Ar HTC One X+ varam uzņemt arī HDR attēlus un panorāmas bildes. Interesants ir grupu foto režīms. Telefons uzņem vairākus attēlus, atpazīst attēlos redzamo cilvēku sejas un piemeklē bildi, kurā cilvēki smaida nevis aizvēruši acis. Principā One X un One X+ kameru rezultāti ir ļoti līdzīgi, tomēr ir sajūta, ka One X+ izmanto pārdomātākus attēlu apstrādes algoritmus un attēli rezultātā sanāk kvalitatīvāki. Patīkamus uzlabojumus ir piedzīvojusi arī ierīces priekšējā kamera. Un uzlabojumi sniedzas tālāk par vienkāršu megapikseļu skaita palielināšanu (priekšējā kamera nu darbojas ar 1.6 megapikseļu sensoru). Ar šo kameru uzņemtie attēli tagad ir daudz asāki un detalizētāki.

HTC One X+ var filmēt gan 720p, gan 1080p video un filmējot vienlaicīgi var uzņemt arī attēlus. Filmējot var ieslēgt vai izslēgt apgaismojumu un fokusēties ar pirkstu iebakstot ekrānā. Video tiek saglabāti MP4 failu formātā un izmanto H.264 kodējumu. Uzņemtie video ir diezgan jūtami apstrādāti un man ir sajūta, ka tiešais konkurents Samsung Galaxy S III spēj radīt kvalitatīvākus video. Pozitīvi, ka One X+ uzņemtajiem video ir stereo skaņa. Ar šo telefonu var uzņemt arī nosacītus slow motion video (palēninājums ir aptuveni 3x), taču šajā režīmā maksimālā izšķirtspēja ir 768 x 432 pikseļi un arī bitreits ir 2.4 Mbps.

Kopumā var teikt, ka HTC One X+ ir aprīkots ar ļoti labu kameru, un, lai arī tā nav pati labākā pieejamā, tomēr ikdienas bildēšanai ar tās spējām būs pilnībā pietiekami. Zemāk vari apskatīties ar šo telefonu uzņemtās testa bildes un video.

      

HTC One X+ testa video (1080p)

HTC One X+ testa video (720p)

HTC One X+ testa video (Slow Motion)

Multimediju iespējas

Līdz ar Android (Jelly Bean) ir parādījusies jauna galerijas aplikācija. Tagad atverot to, varam izvēlēties kurus attēlus aplūkosim – telefonā esošos vai kādā no tīmekļa servisiem izvietotos (Facebook, Dropbox, SkyDrive, Picasa vai Flickr). Tālāk atverot vēlamo albumu redzēsim jau pazīstamāku ainu – mapītēs sagrupētus attēlus. HTC piedāvā arī iespēju attēlus sagrupēt pēc uzņemšanas datuma un šajā gadījumā tie tiks saukti par notikumiem (Events). Gada sākumā, kad HTC prezentēja jaunos One sērijas viedtālruņus, mēs uzzinājām, ka ar tiem tagad var uzņemt attēlus ļoti ātri. Tā saucamajā "burst” režīmā paturot kameras slēdža pogu ilgāk, telefons uzņem attēlu sēriju un pats palīdz izvēlēties labāko attēlu. Ja to neizvēlamies pie fotografēšanas, visa attēlu sērija tiek saglabāta telefonā (par to norāda maza ikoniņa pie albuma) un labāko attēlu varam izvēlēties vēlāk. Attēlus var dzēst vairākus uzreiz, taču nevarēsim tos pārvietot starp mapēm (tam būs jāuzstāda atsevišķi failu pārlūki). Tāpat telefonā jau ir iestrādāti daži vienkārši attēlu apstrādes rīki ar kuriem varēsim savus uzņemtos attēlus apgraizīt, pagriezt un pielietot efektus. Interesanti, ka skatoties kādu video varam uzņemt vēlamā kadra ekrānšāviņu.

Video atskaņotājs atbalsta lērumu video failu formātu, taču diemžēl Matroska (MKV) formāts nav atbalstīts. Telefons ar savu video atskaņotāju netiek galā arī ar AAC un DTS audio skaņu celiņiem. Starp citu, video atskaņotājs var izmantot Beats Audio skaņas uzlabojumus un telefonā ir iespējams video skatīties ar subtitriem (failu varam norādīt paši, taču tam ir jābūt video mapē). Visādi citādi video atskaņotājs ir pārdomāts un spēj bez aizķeršanās atskaņot arī 1080p HD video failus. Ja vēlamies skatīties filmas uz lielāka ekrāna, varam tās no telefona pa gaisu uz TV nosūtīt izmantojot DLNA bezvadu tehnoloģiju vai telefonu savienot ar TV izmantojot HDMI vadu (būs jānopērk atbilstošs microUSB -> HDMI kabelis). Ja ar šīm iespējām ir par īsu, vienmēr var no Google Play programmu krātuves uzstādīt lielisko VLC vai kādu citu video atskaņotāju.

Mūzikas atskaņotājs man jau patika testējot HTC One X. Atverot to mums uzreiz tiek piedāvātas vairākas feinas iespējas. Varam klausīties gan telefonā izvietoto mūziku, gan to, kas mājo Internetā ar TuneIn vai 7digital. Arī mūzikas atpazīšana vairs nav problēma, mūzikas atskaņotājs ir saistīts ar SoundHound. No telefona skaņu varam nosūtīt uz DLNA ierīci (ārējā skaņu sistēma vai TV) vai Bluetooth ierīci. Lai to izdarītu mūzikas atskaņotāja izvēlnē (Menu) izvēlamies vēlamo atskaņotāju (Select player). Mūzikas atskaņotājam nav skaņas ekvalaizera uzstādījumu, taču varam aktivizēt Beats audio uzlabojumus. Ar šo telefonu mūzika klausīties būs prieks. Tas varbūt nav pats skaļākais pieejamais telefons, tomēr spēj radīt kvalitatīvu skaņu (One X+ skan labāk nekā One X).

Telefonā ir iestrādāts arī FM radio uztvērējs un tas prot noskenēt apkārt esošās radio stacijas un attēlot to raidīto RDS informāciju. Radio var klausīties vai nu austiņās vai caur telefona skaļruni, taču abos gadījumos nebūs Beats audio uzlabojumu. Ja radio signāls ir vājš, varam izvēlēties klausīties tikai mono režīmā. Kopumā vienkāršs un saprotams FM radio atskaņotājs.

Programmatūra: Android (Jelly Bean) un Sense UI 4+

Kamēr lielākā daļa citu viedtālruņu lietotāju gaida, kad viņu ierīces saņems svaigāko Android (Jelly Bean) atjauninājumu, HTC One X+ jau dzimis ar to. Tiesa, pašu Android neskartā paskatā redzēt tikpat kā nevar, jo par grafisko pusi atbild (arī atjaunotā) HTC Sense UI 4+ versija. Tādējādi, ja esam iepriekš lietojuši kādu HTC produktu, nebūs grūtību saprast arī šo aparātu. Viens no Jelly Bean būtiskākajiem uzlabojumiem ir saskarnes ātrdarbības uzlabojumi (tagad saskarnes animācijas darbojas ar 60fps ātrumu) un man šķiet, ka tos var just arī One X+, jo viss darbojas naski un bez aiztures. Jaunajā Sense 4+ grafiskajā saskarnē vizuāli nav daudz atšķirību no tās priekšgājējas, tāpēc vēlreiz to visu aprakstīt nav īsti jēgas. Zemāk izvietotajā video un ekrānšāviņos var apskatīt kā telefons izskatās darbībā. Ražotāju iespēja veidot pašiem savas grafiskās saskarnes ir Android prieks un bēda vienlaicīgi, taču HTC Sense es vērtēju kā vienu no pārdomātākajām saskarnēm un man pašam patīk darboties ar HTC telefoniem. Protams, tas daļēji ir gaumes jautājums un citiem vairāk patīk košākas mantiņas.

HTC One X+ ir aprīkots ar lielisku tīmekļa pārlūku un ņemot vērā lielo un kvalitatīvo ierīces displeju, tīmekļa resursus uz šī aparāta pārlūkosim daudz un bieži. Atverot kādu tīmekļa vietni, vadības rīki paslēpjas pa sāniem un mums netraucē. Tomēr visas vajadzīgās iespējas ir pāris klikšķu attālumā. Varam ērti operēt ar grāmatzīmēm, padalīties ar lapas adresi, ieslēgt/izslēgt Flash, apskatīt lapu datora režīmā, kā arī nosūtīt lapu uz printeri. Ja mīlam vazāties pa nešpetniem tīmekļa nostūriem, varam ieslēgt inkognito režīmu (apskatītās lapas nesaglabāsies vēsturē un mājaslapas neiegūs mūsu personīgo informāciju). Pārlūks piedāvā iespēju nomainīt meklētāju, ja Google kaut kādu iemeslu dēļ neapmierina un interesanta ir arī meklēšanas rezultātu iepriekšielādēšana. Telefons centīsies uzminēt kādu lapu mēs gribēsim apmeklēt.

Telefons ir aprīkots ar GPS uztvērēju un tas minūtes laikā spēj noteikt atrašanās vietu (ar izslēgtu A-GPS). Testa laikā nenovēroju problēmas ar GPS signāla noturēšanu. Telefonā ir vairāki navigācijas rīki: Google Maps un HTC Locations, ko telefonu ražotājs izstrādājis sadarbojoties ar TomTom (programmatūra) un Route66 (kartes). Ar HTC Locations varam bez maksas lejuplādēt kartes un programma pati prot saglabāt mūsu apskatītos kartes gabalus atmiņā (varam norādīt keša izmēru 50 vai 100 MB). HTC Locations prot arī sniegt balss navigāciju (arī latviski), taču šajā gadījumā būs jāiegādājas licence. Sākotnēji gan mēs varam 30 dienas navigāciju izmantot bez maksas, taču turpmāk būs jāpērk licence par mumsvēlamajiem reģioniem. Var maksāt par visu laiku vai gada/mēneša maksājumus. Principā diezgan spējīgs navigācijas rīks.

HTC nekad spējuši izveidot patiešām ērtas virtuālās tastatūras un šī tendence veiksmīgi tiek turpināta arī One X+. Tomēr tā ir nosacīta problēma, jo Google Play programmu krātuvē ir pilns citu risinājumu, kas atvieglos mūsu dzīvi. Nepārprotiet, ar One X+ var rakstīt latviski, tomēr citi tastatūru risinājumi būs ērtāki.

Savienojumu iespējas

Telefons izmanto lielu daļu mūsdienās pierasto tehnoloģiju un nodrošina mobilo datu (GSM/GPRS/EDGE/3G) pārraides ātrumus līdz pat 21 Mbps lejuplādes (HSDPA) un 5.76 Mbps augšuplādes (HSUPA) režīmā. Ierīce darbojas WiFi b/g/n bezvadu tīklos un pa gaisu spēj nodot datus arī izmantojot DLNA vai Bluetooth 4.0 tehnoloģijas. Signālu telefons uztver stabili. HTC ir smuki sazīmējuši to logu, kas parādās, ja telefonu ar datu kabeli pieslēdzam pie datora. Tiek piedāvātas divas lielas iespējas – vienkārši lādēt ierīci vai izmantot to kā ārējo disku un vairākas papildus iespējas. Telefonu varam telefonu izmantot kā modemu, lai nodrošinātu piekļuvi Internetam datorā un otrādi – izmantot telefonā datora Interneta pieslēgumu. Protams, nekur nav pazudusi iespēja telefonu izveidot kā bezvadu Interneta piekļuves punktu un šajā režīmā nodrošināt piekļuvi Internetam līdz pat 8 ierīcēm.

Ātrdarbība (testi)

Jau priekšgājējs HTC One X bija viens no šī gada jaudīgākajiem Android viedtālruņiem un maziet, bet trāpīgie One X+ uzlabojumi ierīci ir padarījuši vēl jaudīgāku. Jaunajam telefonam ir mazliet ātrāka NVIDIA Tegra 3 čipkopa (One X izmanto Tegra 3 T30, bet One X+ – Tegra 3 T33). Tagad četrkodolu procesors darbojas ar 1.6 GHz takts frekvenci, kad pie darba likti visi procesora kodoli un 1.7 GHz, kad darbojas viena kodola režīmā. Tāpat šī čipkopas versija ātrāk darbina operatīvo atmiņu. Apvienojot šos tehniskos uzlabojumus ar Android (Jelly Bean), iegūstam ierīci, kas darbojas naskāk par priekšgājēju. Pat par spīti ne gluži pirmā svaiguma uz 40nm tehnoloģijām bāzētās čipkopas izmantošanai HTC One X+ ir viens no šobrīd jaudīgākajiem un spējīgākajiem Android viedtālruņiem. Ja dzenies pēc vēl lielākas jaudas un aktuālākām tehnoloģijām, apskati LG Optimus G.

Spriedums

Parasti spriedumu sadaļa apskatos nenāk viegli, jo vienā rindkopā ir jāsavelk visa apskata būtība. Šoreiz viss ir vienkārši – man HTC One X+ ļoti patika un šis ir Android flagmanis, ko rekomendēju ikvienam, kas meklē kvalitatīvi uzbūvētu un jaudīgu Android viedtālruni. Jā, tam ir sīvi konkurenti Samsung Galaxy S III un LG Optimus 4X HD paskatā, taču personīgi man šis HTC aparāts simpatizē vairāk. Telefons izskatās fantastiski, displejs ir lielisks, kamera ir ļoti laba un jaudas uzlabojums pār iepriekšējo modeli ir jūtams. Vēlreiz uzsvēršu HTC One X modeļu dažādību. Turpmāk HTC One X būs pieejams kā lētākais modelis un aprīkots ar 16 GB atmiņu, bet visiem tiem, kas meklē uzlaboto modeli, ir jālūkojas pēc HTC One X+ ar 64 GB atmiņu.



Avots: http://krizdabz.lv
Kategorija: Viedtālruņi | Pievienoja: Eduards65 (18.11.2012)
Skatījumu skaits: 5394 | Atslēgvārdi: HTC, ONE X+ | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2024