Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Viedtālruņi

HTC One viedtālrunis

Šodien pasaules līderis mobilo ierīču inovācijās un dizainā HTC prezentē savu gada viedtālruni jauno HTC One. Tas ir veidots ar skaidru, viengabalainu alumīnija korpusu un jaunais HTC One iepazīstina ar inovācijām – HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ un HTC BoomSound™. Tās ir jaunās HTC Sense® inovācijas, kas no jauna atklāj mobilo pieredzi un uzstāda jaunus standartus viedtālruņiem.

HTC One

HTC One

Šodienas pasaulē cilvēks ir iegrimis nepārtrauktā aktuālo paziņojumu, ziņu un informācijas saņemšanas plūsmā. Lai arī viedtālruņi ir viens no veidiem, kā mēs sazināmies ar citiem un kā mēs saņemam sev svarīgu informāciju, līdzšinējie dizaina risinājumi viedtālruņos vairs nav piemēroti tam tempam, kāds patiesībā viedtālruņa lietotājam ir nepieciešams šodien,” norāda HTC Corporation izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou). „Ir nepieciešama jauna un aizraujoša pieeja viedtālrunim. Ar jauno HTC One mēs esam pārveidojuši šo mobilo pieredzi no pašiem pamatiem, lai pielāgotos jaunajai realitātei, kas valda šodienas sabiedrībā.

HTC BlinkFeed: personiska ziņu plūsma uz sākuma ekrāna

Jaunā HTC One centrā ir HTC BlinkFeed. HTC BlinkFeed ir pilnīgi jauna inovācija, kas pārveido sākuma ekrānu par vienotu personiskās informācijas un ziņu plūsmas vietu ar sociālo tīklu paziņojumiem, izklaidi, jaunumiem un fotogrāfijām ar attēliem tā, lai lietotājam vairs nav jādodas uz atsevišķām aplikācijām ar mērķi noskaidrot, kas jauns ir noticis. HTC BlinkFeed sakopo svaigāko saturu no piemērotākajiem un interesantākajiem avotiem, ļaujot tos lietotājam uzzināt ar vienu skatienu, visus vienuviet bez nepieciešamības pārslēgties un lietot vairākas aplikācijas vai interneta saites.

HTC One_3V_White_PublicitatesFoto

Lai veicinātu jauno dinamisku pieeju viedtālruņa lietošanā, HTC nodrošinās gan vietējo, gan globālo jaunumu saturu no vairāk kā 1400 mediju avotiem ar vairāk kā 10 000 ziņu dienā no ievērojamām mediju kompānijām, tai skaitā no AOL, ESPN, MTV, Vice Media, CoolHunting, Reuters un daudzām citām. Plašāka informācija par HTC BlinkFeed satura sadarbības partneriem pieejama te HTC Blog.

HTC UltraPixel kamera ar HTC Zoe

HTC UltraPixel kamera ir jauna pieeja tam, kā cilvēks rada, saglabā un dalās savas dzīves vērtīgākajos mirkļos. HTC Zoe ļauj cilvēkam uzņemt augstas izšķirtspējas fotogrāfijas, kas top trīs sekunžu uzņēmumos. Šie Zoes, fotogrāfijas un video tiek atainoti unikālā veidā, pārveidojot to no tradicionālas fotogalerijas ar nekustīgām bildēm par kustīgu atmiņu galeriju. Tāpat automātiski tiek radītas integrētas filmiņas no katra pasākuma, pievienojot Zoes, foto un video kopumam mūziku ar profesionāļu radītu kadrējumu, pārejām un efektiem. Šie video var tikt pārveidoti vai papildināti ar citiem motīviem, tāpat ar tiem var viegli dalīties sociālajos tīklos, e-pastā un citur.

HTC One_3V_Black_PublicitatesFoto

Lai radītu inovatīvo kameru, HTC radīja kameru, kas ietver labāko savā kategorijā f/2.0 atvēruma lēcu un sensoru ar UltraPixels, kas spēj ietvert par 300 procentiem gaismas vairāk nekā ierasto viedtālruņu kameru sensori. Šī pieeja arīdzan nodrošina apbrīnojamu sniegumu nepietiekama apgaismojuma apstākļos un kopumu citu uzlabojumu, kas ir noderīgi foto un video radīšanai. Turklāt perfekts pašportrets vai video ir tikai viena pieskāriena attālumā, jo to nodrošina īpaši plats leņķis priekšējai kamerai, kas ļauj uzņemt 1080p video. Daudzasu optiskā attēla stabilizācija gan priekšējai, gan aizmugurējai kamerai ļauj nodrošināt video uzņemšanu daudz vienmērīgāk neatkarīgi no tā, vai kamera ir stacionāra vai kustībā. HTC UltraPixel kamerai ir pievienotas daudzas citas funkcijas un efekti, tai skaitā 360 grādu panorāma, secība laikā un objektu pārvietošana.

HTC BoomSound

Jaunais HTC One piedāvā vislabāko no šodien mobilajos tālruņos pieejamajām audio pieredzēm. Ar HTC BoomSound pirmo reizi tālruņu vēsturē ir iestrādāti priekšējie stereo skaļruņi ar piemērotu pastiprinātāju un ar pilnu HD ekrānu, kas lietotājam ļauj izbaudīt mūziku, video, spēles, YouTube pieejamos klipus. Līdz ar Beats Audio™ integrēšanu ir nodrošināta bagātīga, autentiska skaņa neatkarīgi no tā, vai lietotājs izvēlas klausīties mūziku, skatīties YouTube video vai spēlēt spēli.

HDR ieraksts izmanto uzlabotu divkāršu mikrofonu un audio apstrādi, lai notvertu tīru, niansētu skaņu, kas var būt piemērota augstas kvalitātes video ierakstam. Izmantojot HTC One un HTC Sense Voice™, zvanu sarunām un to skaņai ir augsta kvalitāte pat trokšņainā vidē, nodrošinot skaļu un skaidru balsi.

HTC One_Unibody_White_PublicitatesFoto

HTC Sense TV

HTC Sense TV pārveido jauno HTC One par interaktīvu programmu gidu un pulti vairumam TV, modemu un signāla uztvērēju. Aktivizējot mākoņa spēku, Sense TV ļauj viegli un intuitīvi rast sev saistošāku pārraidi.

Metālisks vienkorpusa dizains
Ietverts bezatstarpju alumīnija viengabalainā korpusā ar brīnišķīgu 4.7”, Full HD (1080p) ekrānu, jaunais HTC One izmanto pēdējo Android Jelly Bean operētājsistēmu un LTE tīkla tehnoloģiju, lai nodrošinātu acumirklīgu tālruņa pārlūkošanu ar izsmalcinātu dizainu un pārsteidzošu kvalitāti.

Viedtālruņi ir pieejami sudraba pelēkā un melnā krāsā, gludais ietvars un alumīnija viengabalainais korpuss labi ieguļ plaukstā un parāda HTC unikālo antenas tehnoloģiju, kas ļauj lietotājam sasniegt izteikti tīru signālu. Ekrāns ir noturīgs pret skrāpējumiem un atspīdumu, tai pašā laikā nodrošinot iespaidīgu 468ppi rezolūciju un izteiksmīgas un dabiskas krāsas.

Pieejamība

Jaunais HTC One būs pieejams pie vairāk nekā 185 mobilajiem operatoriem un izplatītājiem visā pasaulē vairāk nekā 80 reģionos un valstīs marta sākumā. Lai saņemtu plašāku informāciju un pieteiktos jaunajam HTC One, jāapmeklē vietne www.htc.com.Avots: http://www.androids.lv
Kategorija: Viedtālruņi | Pievienoja: Eduards65 (20.02.2013)
Skatījumu skaits: 502 | Atslēgvārdi: HTC, HTC one | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2018