Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Viedtālruņi

HTC Desire 601 un HTC Desire 300

HTC Desire 601 un HTC Desire 300 viedtālruņi to lietotājam nodrošinās augstu kvalitāti par pieejamu cenu divos cenu līmeņos.

Pilnveidojot vidējas klases tālruņu klāstu, ar HTC Desire 601 zīmols piedāvā gan LTE, gan One saimes inovācijas, tai skaitā foto funkciju HTC Zoe ar Video Highlights un HTC BoomSound. Savukārt, radot jaunu standartu mazbudžeta viedtālruņu klāstā, HTC Desire 300 piedāvā liela izmēra ekrānu un tā efektīvu izmantošanu ar HTC BlinkFeed funkcijas iespējām.

Vienlaikus HTC piedāvā jaunumus arī One saimē. Piemēram, jaunais HTC BoomBass subvūfers savienojumā ar One saimes HTC BoomSound inovāciju nodrošina pilnīgu audio pieredzi tālruņa lietotājam un darbojas, izmantojot Bluetooth. Tāpat One saimei pasaulē ir piepulcējušies viedtālruņi HTC One un HTC One mini dzīvīgi zilā (Vivid Blue) tonī.

HTC Desire 601

Viedtālrunī HTC Desire 601 ietvertas vairākas funkcijas, kuras šā gada «flagmanim» HTC One ļāvušas saņemt atzinību visā pasaulē. HTC BlinkFeed, HTC Zoe ar Video Highlights un HTC BoomSound iespējas ar tām aprīkoto viedtālruni padara pieejamu vidējas klases tālruņu tirgū.

HTC Desire 300HTC Desire 300

5MP kamera ar HTC Zoe ļauj radīt trīs sekunžu video, kura vienkāršās rediģēšanas iespējas atbalsta tādas funkcijas kā Sequence Shot, Always Smile un Object Removal, ļaujot sasniegt labu rezultātu ar minimālu piepūli. Video Highlights piedāvā skatīt īsfilmiņas uz HTC Desire 601 viedtālruņa 4.5 collu qHD ekrāna, kā arī pēcāk ērti dalīties, tās ātri augšupielādējot sev vēlamajā vietnē.

HTC Desire 601 apvieno Qualcomm Snapdragon 400 divkodolu 1.4GHz procesoru un LTE savienojamību, nodrošinot raitu HD video un mūzikas atskaņošanu augstā kvalitātē. Tāpat divi priekšējie HTC BoomSound skaļruņi kopā ar lielu ekrānu nodrošina labu audiovizuālo lietojamību.

HTC Desire 300

HTC Desire 300 ietver mazbudžeta klasei neraksturīgu lietotāja pieredzi ar HTC BlinkFeed, padarot tālruni personalizētu un ļaujot saņemt visas aktuālās ziņas un sociālo mediju paziņojumus nekavējoties sākumekrānā. Telefons ir apgādāts ar Qualcomm Snapdragon divkodolu 1GHz procesoru, bet tā ekrāna diagonāle ir 4.3 collas un tas būs labi piemērots lasīšanai, video atskaņošanai un fotogrāfiju caurlūkošanai, kā arī interneta pārlūkošanai.

HTC One Vivid BlueHTC One Vivid Blue

Basa frekvenču pastiprinājums HTC One viedtālrunim

Ar HTC One viedtālruni un inovāciju HTC BoomSound mainīta līdzšinējā skaņas pieredze, ko ar šo brīdi pilnveidos vēl viens jauns HTC One saimes aksesuārs. Tas ir HTC BoomBass - kompakts, ar Bluetooth savienojams sabvūfers, kas nodrošinās tīrākus, spēcīgākus basus un papildina HTC One uz priekšu vērsto skaļruņu skanējumu.

Pieejamība

HTC Desire 601 pie mobilo sakaru operatoriem nonāks septembra beigās un maksās ap 250 latiem, savukārt bet HTC Desire 300 būs pieejams mēnesi vēlāk un maksās ap 150 latiem.

HTC One zilā krāsā (Vivid Blue) pasaulē būs pieejams šā gada pēdējā ceturksnī, bet HTC BoomBass būs pieejams HTC aksesuāru veikalā www.htcaccessorystore.com no oktobra vidus.Avots: http://www.tvnet.lv
Kategorija: Viedtālruņi | Pievienoja: Eduards65 (10.09.2013)
Skatījumu skaits: 2904 | Atslēgvārdi: HTC | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022