Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Viedtālruņi

HTC Desire 500

HTC Desire 500 ir jaudīgs vidējās klases mobilais tālrunis ar 1.2GHz četrkodolu procesoru un HTC BlinkFeed un Video Highlights iespējām, kuras ļauj fotogrāfijas pārveidot 30 sekunžu garā video. Šis telefons ir paredzēts tiem, kam nepieciešama mobilā ierīce ar izcilu lietojamību par pieņemamu cenu.

«Ar Desire sērijas viedtālruņiem masu tirgum kļūst pieejamas izcilas mobilās iekārtas. Šis konkrētais modelis HTC Desire 500 ir ideāli piemērots tiem, kas nemitīgi ir kustībā, jo tālrunim ir vairākuzdevumu režīms, nepārtraukti tiek atjaunota svarīgā un lietotājam saistoša informācija. Lieliskā kamera sniedz iespēju piefiksēt un galerijā atdzīvināt visus svarīgos lietotāja dzīves notikumus,» stāsta HTC Corp. izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou).

Visa dzīve caur mobilo lēcu

HTC Desire 500 ir 8MP kamera, kas, lai radītu neatkārtojamas fotogrāfijas, apvieno jau uzticamo HTC ImageChip procesoru. Ar galveno kameru var uzņemt arī HD video, savukārt 1.6MP uz priekšu vērstā kamera sniedz iespēju iegūt augstas kvalitātes pašportretus. Ir iespēja notvert perfektu smaidu, izmantojot sejas un smaida atpazīšanas programmu, pārveidot fotogrāfijas, izmantojot virkni radošu filtru un sniedz iespēju nekavējoties dalīties ar tām sociālajos tīklos. Tas viss ir iespējams bez ierīces pievienošanas datoram.

Uz visiem laikiem izmainot veidu, kā lietotājs dalās ar saviem īpašajiem dzīves mirkļiem, Video Highlights dod arī iespēju viena pasākuma vai dienas kadrus apvienot 30 sekunžu garā filmiņā, pieskaņojot kādu no sešiem mūzikas celiņiem. Attēlu maiņa, kuras risinājums izstrādāts sadarbībā ar profesionāļiem, ir īpaši pielāgota katram mūzikas celiņam, nodrošinot, ka galarezultāts bez jebkādām pūlēm izskatās profesionāls.

Iecienītākais saturs sākumekrānā

Reklāma
Click Here!

Arī jaunajā Desire sērijas viedtālrunī ir pieejama atzinību guvusī inovācija HTC BlinkFeed. Tā, pārveido 4,3 collas lielo sākumekrānu par nepārtrauktu, lietotājam saistošu ziņu plūsmu un apvieno paziņojumus par aktualitātēm sociālajos tīklos, kā arī svaigākās ziņas.

Ziņojot gan par vietējiem notikumiem, gan par ārzemju, HTC BlinkFeed ikdienu nodrošina arī vairāk kā 10 000 ziņu no pasaules lielākajām mediju kompānijām, piemēram, tādām kā AOL, ESPN, MTV, The Financial Times un Reuters.

Ar veiktspēju visaktīvākajam dzīvesveidam

Pateicoties jaudīgam 1.2GHz četrkodolu procesoram, HTC Desire 500 sniedz iespēju ātri darboties vairākuzdevumu režīmā, kā arī superātri pārlūkot tīmekli vai spēlēt spēles, bet pateicoties microSD kartēm ar ietilpību līdz 64GB, lietotājam vairs nebūs jāuztraucas par brīvu vietu, kur saglabāt fotogrāfijas, video, spēles vai aplikācijas.

Pieejamība

Jaunais viedtālrunis HTC Desire 500 Baltijas tirgū pie mobilo sakaru operatoriem būs pieejams 2013. gada augusta beigās cenu amplitūdā no 175.00 līdz 190.00 Ls.

Viedtālrunis HTC Desire 500 būs pieejams lakoti melnā un baltā krāsā ar ziliem elementiem. Tāpat viedtālrunis būs pieejams lietošanai gan ar vienu SIM karti, gan ar divām SIM kartēm.Avots: http://www.tvnet.lv
Kategorija: Viedtālruņi | Pievienoja: Eduards65 (15.08.2013)
Skatījumu skaits: 1510 | Atslēgvārdi: HTC | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022