Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Tehnoloģijas

«Tele2» piedāvā «iPhone 5»
Mobilo sakaru operators «Tele2» sācis piedāvāt jaunāko «iPhone 5» saviem korporatīvajiem klientiem par cenu 599 lati vai arī uz nomaksu, informēja «Tele2» sabiedrisko attiecību konsultante Egita Māliņa.«Tele2» korporatīvajiem klientiem (uzņēmumiem), slēdzot līgumu uz diviem gadiem, ir pieejamas divas »iPhone 5« iegādes iespējas - pirkt uzreiz par pilnu cenu 599 latu apmērā vai veikt pirmo iemaksu 99 latu apmērā ar ikmēneša maksājumu no 21,95 latiem atkarībā no izvēlētā tarifu plāna,» informē operators.

Arī privātpersonas var interesēties par iespējām iegādāties «iPhone 5», un «Tele2» katru pieprasījumu izskatīs individuāli, teikts paziņojumā medijiem.

Kā izriet no «Apple» mājaslapas «www.apple.com», operatoram nepiesaistīta «iPhone 5» cena ASV «Apple» interneta veikalā ar piegādi trīs vai četru nedēļu laikā ir 649 ASV dolāri (355 lati) par vienkāršāko modeli ar 16 gigabaitu (Gb) iekšējo atmiņu.

Interneta tirdzniecības vietnē «eBay» ir plašs «iPhone 5» piedāvājums, cenas svārstās starp 700 ASV dolāriem (385 latiem) līdz virs 1000 ASV dolāriem (virs 550 latiem) par 16 Gb modeli.

Ar paziņojumu par iespēju iegūt «iPhone5», par kura oficiālo tirgošanu Latvijā patlaban nav informācijas, «Tele2» ir apsteidzis populārā «Apple» telefona oficiālo izplatītāju «Latvijas Mobilais telefons» (LMT). Visticamāk, «Tele2» savus «iPhone 5» modeļus iegūst tā sauktajā «pelēkajā tirgū», pērkot ar konkrētu operatoru nesaistītus telefonus ārpus Latvijas. Tuvākā valsts, kur «Tele2» grupai ir korporatīvais sēdeklis un kur «Tele2» un citi operatori - arī LMT mātesuzņēmums «TeliaSonera» - jau oficiāli izplata «iPhone 5», ir Zviedrija.

To arī netieši apstiprina «Tele2», savā paziņojumā rakstot: «»Tele2« nav oficiālais »Apple« produkcijas izplatītājs Latvijā. Taču augsta klientu apkalpošanas kvalitāte ir »Tele2« prioritāte, tāpēc »Tele2« vienmēr meklē risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām. Tas nozīmē, ka, ja kāds »Tele2« klients vēlas lietot telefonu, kas nav »Tele2« piedāvājumā, mobilo sakaru operators palīdz to iegādāties - »Tele2« kā starptautiskam uzņēmumam ir laba sadarbība ar Eiropas telefonu izplatītājiem, kas nodrošina jebkura telefona pieejamību.»

Kā konstatēja «Nozare.lv», Zviedrijas oficiālā «Apple Store» operatoram nepiesaistītu «iPhone 5» ar 16 Gb atmiņu tirgo par 5995 zviedru kronām (492 latiem). Lielbritānija «Apple Store» to pašu modeli piedāvā par 529 mārciņām (460 latiem), bet Vācijā - par 679 eiro (475 latiem).

Jau ziņots, ka «iPhone 5» izstrādātājs «Apple» Latviju ir apzināti atstājis ārpus jaunā telefona tirdzniecības sākšanas otrās kārtas, kas 28.septembrī sākās vairākas valstīs, arī Lietuvā un Igaunijā.Avots: http://www.tvnet.lv
Kategorija: Tehnoloģijas | Pievienoja: Eduards65 (24.10.2012)
Skatījumu skaits: 832 | Komentāri: 2 | Atslēgvārdi: iPhone 5, tele2 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
1 Carlos  
0
Acīm redzot Apple ir izlēmusi, ka paaatsrm lietotājam šie instrumenti nebūs vajadzīgi standarta komplektā. Arī man tie arī ir vajadzīgi ļoti reti. Vidēji vienreiz uz kādām 100-200 bildēm. Bet ja Tev vajag, tad vari šos instrumentus ar diviem klikšķiem pievienot standarta komlektam. Vispirms pievieno instrumentu un tad pievieno to standarta komplektam — klikšķini uz zobratiņa ikonas instrumenta labajā stūrī un izvēlnē spied uz Add to Default Set . Ja nu kas, paskaties Help. Pievienojot Viveza spraudni ar U-point tehnoloģiju, Aperture rediģēšanas instrumenti ļoti pietuvojas Nikona NX piedāvātajiem. Plus vēl fantastiska foto bibliotēkas pārvalde un integrācija ar Mac OS X Leopard . Tā ka atkal — Aperture 2 rullē! :)Protams, būs interesanti palūkoties, ko Nikon piedāvās NX2 versijā.

Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022