Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Tehnoloģijas

Taxi Select aplikācija

Taksometri – tas ir nepieciešams pakalpojums, kas vienlaicīgi sagādā arī daudz rūpju. Automašīnas neierodas savlaicīgi, autovadītāji ir rupji, brauciena izmaksas bieži vien ir pārspīlētas.  Nav pārsteigums, ka šis pakalpojumu veids tiek rūpīgi automatizēts un sakārtots līdz pieņemam pakalpojuma līmenim. Tostarp ar globālajiem servisiem, piemēram, ar Taxi Select.

Serviss piedāvā lietotājiem ļoti vienkāršu automašīnas izsaukšanas veidu. Atšķirībā no tiešsaistes pasūtījumiem, kur ir nepieciešama informācijas ievade un tādējādi faktiski tiek aizstāta dzīvā komunikācija ar operatoru, Taxi Select vienkāršo pakalpojuma meklēšanas un savienojuma ar to procesu, bet pats pasūtījums tiek veikts klasiskā sarunas formā. Tas darbojas šādi:

  1. Programma nosaka jūsu atrašanās vietu un salīdzina ar partneroperatoru datu bāzēm. Uz ekrāna parādās taksometru dienestu, kas ir gatavi pieņemt pasūtījumu, saraksts.
  2. Jūs iepazīstaties ar dienestu sarakstu. Tos var sagrupēt pēc cenas, kategorijas vai parādīt servisa rekomendētos. Aplūkojot taksometru dienesta kartiņu, redzēsiet tarifus par kilometru dienas/nakts laikā, iekāpšanas maksu, pieļaujamos maksājuma veidus, papildus pakalpojumus un pat attēlu galeriju. Kartiņā pieejamās informācijas apjoms ir atkarīgs no konkrētā dienesta.
  3. Nosakot piemērotāko dienestu, noklikšķiniet „Book a taxi” – pasūtīt taksometru. Ir pieejami divi pasūtīšanas veidi – zvanot operatoram vai izmantojot pakalpojumu callback.
  4. Taksometra pasūtīšanas process ir parasts – kur piebraukt automašīnu, uz kurieni vest. Strādā nevainojami un bez traucējumiem. Daži taksometru dienesti ir pieslēgušies pakalpojumam call back, daži nē. Diemžēl, ja taksometru pasūta, izmantojot vienkāršu zvanu (call), jūsu adresi tie nolasīt nevar un to nāksies nosaukt operatoram.

Papildus pamata funkcijām Taxi Select saglabā taksometru pasūtījumu vēsturi un ļauj atzīmēt iecienītākos taksometru dienestus kā labākos vai sniegt komentārus par labu citiem klientiem.

   

Servisa priekšrocības

Taxi Select ir divas acīmredzamas priekšrocības un viena netieša. Par acīmredzamām es uzskatītu izmantošanas vienkāršību – lai izsauktu automašīnu, pietiek ar pāris pieskārieniem ekrānam, un pieejamība daudzās pasaules valstīs. Pielikums var būt ļoti noderīgs Parīzē vai Ņujorkā, atpūtas vai komandējuma laikā. No netiešajām, kuras pārbaudīt netiek uzskatīts par iespējamu – stingrie jauna taksometru dienesta pieņemšanas Taxi Select servisā noteikumi garantē0 augstu atbildību un labu servisu. Spriežot pēc valstu, kur šis dienests darbojas jau sen, lietotāju atsauksmēm, tas ir tuvu patiesībai.

Praktiskie testi

Ja agrāk pakalpojumu varēja izmantot tikai kā uzticamu palīgu ārzemju braucienu laikā, tad tagad Taxi Select darbojas arī pie mums. Lai arī bez uzjautrinošās atzvana iespējas visām taksometru kompānijā, toties ātri, bez problēmām un ar lielu varbūtību sagaidīt automašīnu noteiktajā laikā.

Taxi Select servisa attīstībai var sekot arī sociālajos tīklos Twitter un Facebook.Avots: http://www.androids.lv
Kategorija: Tehnoloģijas | Pievienoja: Eduards65 (19.12.2012)
Skatījumu skaits: 946 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: aplikācijas, android | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022