Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Tehnoloģijas

Google Play Store 2012. gada “labākās aplikācijas”

Google Play darbinieki atlasījuši viņuprāt labāko 2012. gadā izveidoto vai atjaunināto aplikāciju sarakstu.

Šajā sarakstā iekļautas aplikācijas visām gaumēm un vajadzībām, lielākoties optimizētas gan telefoniem, gan planšetdatoriem.

Kā pirmā tiek izcelta EVERNOTE - šī aplikācija ir viens no ērtākajiem, universālākajiem un praktiskākajiem rīkiem dažāda veida piezīmju veikšanai. Īpaši ērtai lietošanai, šīs aplikācijas datus var sinhronizēt starp tās kopijām citās, ne tikai Android, ierīcēs.

Sarakstā iekļauta arī PINTEREST aplikācija – tā nodrošina iespējas savā telefonā vai planšetdatorā izmantot tos pašus Pinterest tīkla labumus, ko var izmantot datorā: skatīt daudz smuku bildīšu!

Latvijas Android lietotājiem noteikti daudz mazāk intereses izsauks GRIMM’S SNOW WHITE - pasaku grāmata, ka tulkota vairākās (ne latviešu) valodās un piedāvā iespēju pasaku gan lasīt, gan nolasīt priekšā.

Līdz ar Asus Nexus 7 parādīšanos, īstu popularītātes sprādzienu piedzīvoja aplikācijas, kas paredzētas tīmekļa vietņu saglabāšanai, lai tajās publicētos rakstus varētu izlasīt vēlāk. Viena no šīm aplikācijām ir POCKET. Arī šī aplikācija ļauj pievienot rakstus no dažādu tipu ierīcēm (telefona, datora, planšetes) un lasīt tos jebkurā no tām.

Mēdz daudz ceļot? EXPEDIA HOTELS & FLIGHTS aplikācija palīdz atrast un rezervēt lidmašīnu biļetes un viesnīcas numurus. Tā var noderēt pat tad, ja plānus par tālāko maršrutu nemēdz pieņemt impulsīvi – sēžot kafeinīcā pilnīgi svešā valstī!

Dzimtas koka veidošanas aplikācija ANCESTRY palīdz veidot dzimtas koku, izmantojot Ancestry.com esošās datu bāzes un citu lietotāju ievadītos (publiskotos) datus.

Tev patīk visādas neparastas lietas? FANCY ir kā katalogs, kur atrast parastākas un neparastākas idejas. Un, saprotams, ne tikai idejas, bet arī vietas, kur konkrētās lietas iegādāties.

Tu skaiti sekundes līdz sava mīļākā seriāla jaunajai sērijai? SERIESGUIDE SHOW MANAGER paskaitīs tās Tavā vietā – lai arī mūsu reģionā šī aplikācija darbojas tikai kā ļoti laba TV programma ārzemju kanāliem, nereti tas ir tieši tas, kas vajadzīgs…

Kad ar Instagram ir par maz, lai pamatīgi pārveidotu fotogrāfijas nepieciešams nedaudz nopietnāks rīks – piemēram PIXLR EXPRESS. Šī aplikācija piedāvā daudz plašākas attēlu krāsošanas, filtrēšanas, graizīšanas un grozīšanas iespējas, turklāt gatavās bildes vēl aizvien var publicēt Instagram (taču tā būtu krāpšanās, vai ne?), Facebook, Twitter un citos sociālajos tīklos.

Ja vārds TED tev asociējas ne tikai ar plīša lācīti, iespējams ka šī aplikācija ir tieši Tev. Būtībā, tā ir video (un audio) atskaņotājs, kas demonstrē ted.com pieejamos ierakstus.


best 2012
Avots: http://www.boot.lv
Kategorija: Tehnoloģijas | Pievienoja: Eduards65 (02.01.2013)
Skatījumu skaits: 1026 | Komentāri: 1 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022