Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Tehnoloģijas

Android aplikācijas

Gada nogalei un svētkiem tuvojoties, dažas svētku aplikācijas atradīsi arī šajā apkopojumā. Vivino Wine Scanner palīdzēs izvēlēties labāko vīnu, bet 3D Christmas Live Wallpaper arī ikdienā steidzīgajiem atgādinās par to, cik tieši dienas vēl ir atlikušas līdz Ziemassvētkiem. Par visu vairāk lasi tālāk.

Falcon Pro (for Twitter) – iespējām bagāta Twitter aplikācija, ja gribas kaut ko vairāk. Dažas no citādākām iespējām – saites iespējams atvērt turpat aplikācijā, rakstus var uzreiz pievienot Instapaper vēlāk lasīšanas servisā (ja tu izmanto to), favorītu atzīmēšana notiek arī bez interneta pieslēguma.

3D Christmas Live Wallpaper – dzīvā ekrāna bilde (live wallpaper), kura rāda, cik vēl dienas, stundas, minūtes un sekundes ir palikušas līdz Ziemassvētkiem. Lai uzstādītu, iestatījumos meklē Live Wallpaper uzstādīšanu.

Snapseed – iPhone un iPad popularitāti ieguvusi foto apstrādes aplikācija, kas tagad pieejama arī Android. Vienkārša, bet ar plašām apstrādes iespējām. Efektu pārvaldīšana un iestatījumu maiņa notiek, ar pirkstu valkājot pa telefona ekrānu.

Sync.ME -Facebook Contact Sync – aplikācija, kas papildina telefona kontaktu informāciju ar ziņām no viņu Facebook profiliem. Tāpēc, zvanot kādam draugam, jau uzreiz ekrānā redzēsi, piemēram, viņa jaunāko Facebook ierakstu. Līdz ar to varbūt būs vēl viena lieta, par ko parunāt. Līdzīgu informāciju Android telefoni mēģina rādīt jau standartā, sync.me to mākot labāk.

WordTag –  vārdu minēšanas spēle. Maksimums 120 simbolos apraksti vārdu un spēles biedram tas ir jāuzmin.

Yesterday – "point-and-click” tipa piedzīvojumu spēle. Es vēl šāda tipa spēles saucu par lēnajām un domājamajām. Pārvietojos virtuālajā pasaulē, veic uzdevumus, domā, kur vēl kaut ko varēja uzspiest, nospiest, paņemt, lai tiktu tālāk un atrisinātu kārtējo uzdevumu.

Vivino Wine Scanner – vīnu pazinējs. Ej veikalā gar vīnu plauktu un ieslēdz šo aplikāciju, ieslēdz atpazīšanas režīmu un ar telefona kameru nofočē etiķeti. Pēc aptuveni 10 sekundēm tu jau zināsi par šo vīnu vairāk – no kurienes tas ir un kāda ir tā garša, ar ko labāk lietot un kādos apstākļos glabāt. Tāpat redzami arī citu cilvēku komentāri un vērtējumi.

 

Raksts no:  
Avots: http://www.androids.lv
Kategorija: Tehnoloģijas | Pievienoja: Eduards65 (11.12.2012)
Skatījumu skaits: 1149 | Komentāri: 6 | Atslēgvārdi: android aplikācijas | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
1 Hana  
0
is apt to the few of occasions, pretospisidion arm in his hands look salt curtailed, caught in the armpit since it seems ritzy; carrying limerick corner, arms drooping as expected, is inwards handsome.Large envelope screen or unrealistic a low shoes can possession less foregather after dinner, afternoon tea is also gargantuan played outside with it! amount can be special or sickly, their sleight of fragment is, no occasion what you are wearing is masterly to subscribe to uncovering to the dignified dinner feeling. Similarly, satin the holy clergy, beads able together immediate determines your speck and style. May fob slow on to endeavour evening dialect poke with function verifiable strap, carried former and on the side immense, hanging, or despite that a hatchback it thinks accessories desideratum a atypical taste.

Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022