Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Tehnoloģijas

Android aplikācijas

Gribas kādu spēlīti tumšajiem rudens un ziemas vakariem? Šajā nedēļas aplikāciju apkopojumā tādas ir pat 3. Kaut gan jauno, Ingress, man nemaz negribas saukt par šim laikam piemērotu – spēlē ir jādodas ārā un, pārvietojoties pa savu apkārtni, jāveic uzdevumi virtuālajā vidē. Starp jaunumiem ir arī Jelgavas pilsētas aplikācija, kura ļauj jebkurā brīdī ar telefonu ziņot par pilsētā notiekošo vai nepieciešamiem uzlabojumiem.

Jelgavas pilsētsaimnieks – aplikācija, kurā katrs var pievienot gan savus priekšlikumus Jelgavas pārvaldei, gan aizrādīt par nekārtībām. Tāpat šeit pieejama pilsētas iedzīvotājiem aktuāla kontaktinformācija. Vairāk par aplikāciju šajā parasts.lv rakstā.

Dexter the Game 2 – populārā TV seriāla Dexter spēlīte. Esi Miami policijas asins eksperts Deksters Morgans – izmeklē jaunus un jaunus noziegumus un seko noziedzniekiem.

Ingress – spēle, kuras darbības vide ir tava apkārtne. Ņem telefonu rokās un pārvietojies pa pilsētu, pa laukiem, pa ielām un pļavām – pildi spēles uzdevumus. Pagaidām spēlei pieejama tikai Beta versija (tests), kuras spēlēšanas kodu var iegūt, piesakoties ingress.com. Man pašam tā arī vēl nav sanācis paspēlēt vairāk par 10 minūtēm – heh, ārā salst rokas, negribas ilgi skatīties telefonā. Ja tu spēlē, komentāros padalies ar iespaidiem!

 

SHADOWGUN: DeadZone – šaušanas spēlīte, kuru var spēlēt viens, kopā ar draugiem un pret draugiem. Kā Twitterī raksta Ēriks (@eriky), kurš mēģinājis daudz aplikācijas un spēles: By the way.. Shadowgun Dead Zone ir labākais multiplayer shooter, ko esmu spēlējis uz mobile platform.” Pamēģini!

RunKeeper – GPS Track Run Walk – populāra skriešanas, braukšanas un visāda citāda veida sportisko aktivitāšu fiksēšanas aplikācija. Tagad papildus visai jau iepriekš rādītajai statistikai par tavu sporta aktivitāti redzami arī labākie sportotāji (draugi, pārējie), pieejama sasaiste ar Facebook (vieglāk atrast draugus, kas arī lieto RunKeeper) un sarakste ar draugiem. Es pats jau vairākus gadus izmanotoju līdzīgo Endomonodo – jo ir man vajadzīgās iespējas, viss redzams arī datorā, daudzi man pazīstami cilvēki to lieto.

Tango Text, Voice, Video Calls- saziņas aplikācija ar tiem, kuriem ir šī pati aplikācija. Var sarakstīties, sazvanīties un veidot video sarunu. Līdz ar jaunāko versiju Tango video zvanos ir pieejami dažādi filtri – citādākiem video.

Hoppit – restorānu ieteicējs ar rezervēšanas iespēju, kas jau pierādījis sevi iPhone aplikācijā. Pagaidām būs noderīgs tikai atsevišķās vietās ASV, bet solās būt arī citur pasaulē.

SwiftKey 3 (telefonam, planšetdatoram) – kā saka veidotāji, šī ir gudrākā Android tastatūra. SwiftKey nosaukumu esmu dzirdējis diezgan daudz, bet tā kā pašam pilnībā apmierina standarta tastatūra un SwiftKey ir par maksu – neesmu to nemaz mēģinājis. Tastatūras aplikācija, sekojot līdzi tavam rakstītajam, mācās un vēlāk jau iesaka tieši tavus biežāk lietotos vārdus. Tai ir pieejama arī latviešu un krievu valoda.

Raksts no: Avots: http://www.androids.lv
Kategorija: Tehnoloģijas | Pievienoja: Eduards65 (29.11.2012)
Skatījumu skaits: 987 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: aplikācijas, android | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022