Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Partneru programma

Partneru programma
          partneru programma            

Kas ir partnerprogramma?

Partnerprogramma jeb affiliate programma ir tehnisks risinājums, kura rezultātā iespējama sadarbība starp uzņēmumu un partneri web vidē. Pateicoties tam, ka sistēma precīzi uzskaita un analizē partnera rezultātus, programmas izveidotājs var atalgot partneri par veikto darbu. Piesakoties partnerprogramā, par katru preci vai pakalpojumu, kas tiks nopirkta, pateicoties Jūsu reklāmai vai rekomendācijai, saņemsiet zināmus procentus no šīs preces vērtības.


Kas ir partnermārketings?

Partnermārketings jeb affiliate marketings ir interneta mārketinga forma, kuras ietvaros uzņēmums par katru sava produkta vai pakalpojuma pārdošanu partnerim maksā komisijas maksu. Tas nozīmē, ka partneriem, lai darbotos partnermārketingā, nav nepieciešams savs produkts, jo var strādāt ar citu radītiem.


Kas ir partnera saite?

Partnera saite jeb affiliate saite ( affiliate link ) ir unikāla URL adrese, kas nodrošina konkrētā partnera darījumu, rezultātu uzskaiti. Partnera saites un banerus ( grafiskās reklāmas ) ar partnera saitēm, ko izvietot savā blogā, mājas lapā , sociālajos tīklos vai reklamēt ar reklāmtīklu palīdzību , partneris var atrast savā kontā partnerprogrammas sistēmā.


Kas ir nepieciešams, lai kļūtu par partneri?

Ir nepieciešams apgūt partnermārketinga darbības pamatprincipus un nav obligāta, bet ir vēlama sava mājas lapa, kurā izvietot partnera saites. Ir nepieciešams arī bankas konts, uz kuru nosūtīt komisijas maksājumus un entuziasms izvietojot partnera saites un reklāmkarogus interneta vidē.

Kāpēc to var saukt par biznesu?

Affiliate programmās pozitīvi vērtējams fakts, ka tas lielākoties neprasa nekādus finansiālus ieguldījumus. Tas ir darbs no mājām un to var darīt, kad tam ir laiks, nevis, kad kāds to pieprasa. Tas ir savs bizness, savs nekustamais īpašums internetā. Jebkuršs teksts, prezentācija , baneris, video, reklāmkarogs, affiliate saite, ieraksts, rekomendācija twiterī, forumā vai blogā atnesīs Tev peļņu vēlāk, kamēr Tu atpūtīsies. Ir patīkami saņemt attalgojumu arī tad, kad Tu nestrādā. Un attalgojums te var sasniegt lielumu, kādu Tu nekad nespētu iegūt, darot to pašu reklāmas darbu bez interneta vai vienkārši klauvējot pie svešam durvīm. Protams, viss ir atkarīgs no katra paša zināšanām un spējām, šajā industrijā pats galvenais ir apgūt apmeklētāju plūsmas virzīšanas metodes, kuras atrod un uzrunā nepieciešamao mērķauditoriju. Partnermārketingā vislabākos rezultātus iegūst cilvēki, kuri internetā jūtas kā zivis ūdenī un ir pamēģinājuši visas interneta mārketinga stratēģijas.


Kur var reklamēt Affiliate programmu produktus?

Mēs rekomendējam izmantot Jūsu izveidotās mājas lapas, kuru saturs ir saistīts ar jūsu izvēlētas partnerprogrammas mērķauditoriju. Apmeklētāju plūsmu piesaistiet, izmantojot Google meklētāja iespējas (SEO ).

Ja jums nav savas mājaslapas, komunicējiet sociālos tīklos. Ar maksas reklāmtīkliem, izmantojiet Google adwords un citus reklāmtīklus kā arī baneru apmaiņas servisus. Šī interneta marketinga stratēģija ir visienesīgākā, taču ar to ir visgrūtāk iesākt, jo nepieciešama gan pieredze, gan finases.

Ja esat aktīvs blogeris, tad viss ir vienkārši – ievietojiet reklāmu savā blogā un vērojiet rezultātus.

Katrai programmai ir atšķirīgi noteikumi par to, ko drīkst un nedrīkst darīt, lai aizsargātu uzņēmuma zīmolu.Kas var pieteikties partnerprogrammās?

Parasti partnerprogrammās pieņem kā privātpersonas, tā arī juridiskās personas, taču dažādas programmas izvirza dažādus papildus noteikumus.


Kā es varu uzzināt, cik es nopelnu darbojoties partnrprogrammā ?

Partnera kontā jeb partnerprogrammu panelī parasti ir piejamas atskaites – tur atradīsi visus darījumus, kas tikuši veikti, izmantojot Tavu partnera saiti. Darījumu uzskaite notiek pilnībā automātiski, izmantojot Cookie datus, kas atrodas pircēja datora atmiņā.


Kad un kā es saņemšu naudu?

Parasti reizi mēnesī tiek apkopti visi darījumi un tiek aprēķinātas veicamo komisijas maksājumu izmaksas, tu piesakies atalgojuma saņemšanai pēc konkrēta mēneša datuma. Taču dažās programmās Tu saņem naudu uzreiz kad esi sakrājis noteikto minimālo izmaksu normu. Nauda tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu vai uz paypal kontu.

 

Fancy.lv
Avots: http://kanopelnit.ucoz.lv
Kategorija: Partneru programma | Pievienoja: Eduards65 (06.09.2012)
Skatījumu skaits: 1213 | Atslēgvārdi: partneru programma, partnermarketings, affiliate | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022