Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Partneru programma

OCTA.cc partneru programma

Izvietojiet savā mājaslapā OCTA.cc reklāmkarogu vai kalkulatoru, un par katru no jums atnākušo pircēju jūs saņemsiet savu peļņu.

 Kā tas darbojas

 Nepieciešams reģistrēties mūsu partneru programmā.

 Kā piesaistīt klientus:

 1. variants:

 Jūs izvietojat savā interneta resursā OCTA.cc formu. Klients aizpilda sava transporta līdzekļa datus un nokļūst mūsu mājaslapā, kur automātiski ieslēdzas OCTA polises cenu piedāvājuma aprēķins. Klientam atliek tikai izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu un apstiprināt pirkumu.

 2. variants:

 Jūs izvietojat savā mājaslapā OCTA.cc reklāmkarogu. Nokļuvis pa saiti mūsu mājaslapā, klients aizpilda automašīnas datus mūsu saitā un ieslēdz piedāvājumu aprēķinu OCTA polises iegādei.

 Jebkurā gadījumā mēs ņemam vērā to, ka apmeklētājs ir atnācis no jums. Apmeklētājs tiek piesaistīts partnerim, pa kura saiti viņš nokļuvis mūsu mājaslapā pirkuma veikšanai. Pēc pirkuma izdarīšanas apmeklētājs tiek uz visiem laikiem piesaistīts partnerim, un jūs vienmēr saņemsiet peļņu no viņa pirkumiem.

 Pēc tam, kad apmeklētājs ir veicis pirkumu, jūsu konta vadības panelī parādās informācija par veikto pirkumu.

 Atskaites perioda (mēneša) sākumā visi jūsu ienākumi par iepriekšējo atskaites periodu (mēnesi) tiek summēti un pēc minimālā limita sasniegšanas pārskaitīti uz jūsu norēķinu kontu.

 Ja atskaites periodā peļņa nav sasniegusi minimālo limitu, tā tiek pārnesta uz nākamo periodu. Pēc noklusējuma limits sastāda 10 Ls, taču jūs to varat palielināt jūsu konta iestatījumos.

 Kā tiek aprēķināti jūsu ienākumi

 Jūsu ienākumi ir atkarīgi no tā, kādu apdrošināšanas kompāniju pakalpojumus ir izvēlējies pircējs, jo dažādas apdrošināšanas kompānijas saviem pārstāvjiem (brokeriem) piedāvā atšķirīgus procentus. Jūsu ienākumi sastāda 20% no peļņas, ko saņem apdrošināšanas brokeris. Lielu apjomu gadījumā iespējama procentu palielināšana.

 Reģistrēties

3. variants:

Jūs izvietojat kādā interneta resursā norādi uz mūsu lapu ar jūsu unikālo numuru. Jebkurš apmeklētājs, kurš apmeklējis mūsu lapu, sekojot šai norādei un izdarījis pirkumu, automātiski tiek piesaistīts jūsu lietotāja kontam.

 Jūs varat izsniegt šo norādi uz mūsu lapu saviem draugiem un paziņām; ja viņi reģistrēsies kā partneri, jums tiks ieskaitīta komisijas maksa no viņu atvesto apmeklētāju polišu pirkumiem (tas neietekmēs viņiem izmaksātās summas apjomu).

 Uzmanību!

 Partnerprogramma aizliedz jebkāda veida surogātpastu (pasta, forumu, blogu, viesu, Skype, ICQ un jebkādu citu surogātpastu).Avots: http://kanopelnit.ucoz.lv
Kategorija: Partneru programma | Pievienoja: Eduards65 (28.08.2012)
Skatījumu skaits: 1178 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: partneru programma, apdrosinasana, octa | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
0
1 Ayu   [Materiāls]
- It just so happens that my fethar owns a clothing store - Mobley and Sons - so he provided the clothes. And we have a good friend who owns a Maserati. We really just tried to use the resources that we have already. @ryan It was about 5-6am in the morning, It was raining as you can tell by looking at the car mirror... Basically just a blue ominous sky. Pretty much perfect! @Byran Barbee Not a lot of help, the model was actually just a guy who I knew through mutual friends. We looked at Modeling agencies nearby, but could not find anyone suitable. Thanks again everybody, Keep the questions coming!

Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022