Tehnoloģiju jaunumi un ziņas. Partneru programmas
Rakstu kategorijas
Izklaide [35]
Viedtālruņi [82]
par viedtalruniem jaunumi apskati jauninājumi
Portatīvie datori [20]
info, jaunumi, apskati
Planšetdatori [27]
jaunumi, ziņas
Partneru programma [7]
par partneru programmu
Interaktīvā TV [1]
Lattelecom TV
Interneta TV [1]
Lattelecom interneta TV
Telekomunikācijas [1]
Lattelecom pakalpojumi
Viss sievietēm [1]
apģērbs,apavi,veļa
Apdrošināšana [1]
octa.cc izdevīgāk
Kredīts [1]
pieprasītākais - smscredit
Hostings [1]
hostinga pakalpojumu serviss
Tehnoloģijas [64]
Nozares ziņas- telefoni,viedtālruņi planšetes,portatīvie...
Datortehnika [1]
datoru komponentes, izejmateriāli,serveri, telefoni,printeri, monitori...
Vietnes izvēlne
Kredīts
.
.
free counters
Ātrākais internets
internets
www.easy.lv
EASY.LV Interneta resursu reitings
Nobalso
Nobalso!
Europuls.eu
Galvenie » Raksti » Interaktīvā TV

Lattelecom interaktīvā TV
          lattelecom interaktiva tv           

Interaktīvā TV
Jūs sapratīsiet, ka Jūsu televizors un interaktīvā tv spēj daudz vairāk. Tas tev var sniegt daudz augstāku attēla un skaņas kvalitātes baudījumu. Tagad Tava Lattelecom līnija spēj daudz vairāk, jonodrošina ne tikai interneta sniegtās iespējas, bet arī piedāvā izklaidēties un atpūsties kopā ar augstvērtīgu televīziju! Pašreizējā ekonomiskajā situācijā, kad cilvēki daudz vairāk laika pavada mājās, kopā ar ģimeni, vēl jo lielāka nozīme ir televīzijai, kas sniedzpilnvērtīgas informācijas, izklaides, un atpūtas iespējas mājās, tādēļ Lattelecom piedāvājumā ir interaktīvā TV: izvēlēties sev piemērotāko komplektu ar TV>>>


Kas ir Interaktīvā TV?

Lattelecom Interaktīvā TV ir jaunākās paaudzes televīzijas pakalpojums, kas tiek nodrošināts, izmantojot interneta līniju. Interaktīvā TV ir populārākie kanāli + unikālas papildu iespējas + lieliska attēla kvalitāte. Lattelecom Interaktīvajā TV ir iekļauti populārākie TV kanāli, tādējādi ļaujot nepārmaksāt un skatīties to, kas interesē. Turklāt Lattelecom Interaktīvā TV nodrošina augstu skaņas un attēla kvalitāti, tai skaitā HD kvalitāti, un piedāvā vēl neredzētas televīzijas priekšrocības – interaktīvus TV pakalpojumus. Interaktīvā televīzija ar saviem papildus pakalpojumiem šobrīd ir modernākā televīzija Latvijā.

Īpašie piedāvājumi
Aktuālie Lattelecom pakalpojumu īpašie piedāvājumi

Pamata pakā ir iekļauti vairāk nekā 30 visiecienītākie TV kanāli, kurus izvēlējušies Interaktīvās televīzijas skatītāji. Papildus varat izvēlēties vēl arī citus kanālus, kurus piedāvā kāda no tematiskajām pakām – Filmu, Populārzinātniskā, Sporta, Bērnu, Mūzikas, Krievijas un Starptautiskā – vai arī kāda no papildus TV pakām – Pieaugušo, HD kanālu paka, vai Viasat pakas. Un Video noma piedāvā vairāk nekā 600 dažādas filmas, ko vari skatīties, kad vien vēlaties.

 Interneta pieejamības pārbaude
Pēc telefona vai adreses

Kādas papildu iespējas Interaktīvā TV piedāvā?

Video noma:

Iznomā filmas, seriālus, multfilmas un pat dziedi karaoke, neizejot no mājas – ar TV pults palīdzību! Turklāt filmu Jūs varat apstādināt, lai turpinātu to skatīties pēc mirkļa vai nākamajā
dienā. Kino neizejot no mājas – Jūs varat iznomāt pasaulē atzītas jaunākās kino filmas, nepametot ērto mājas dīvānu.

Pārraižu arhīvs:

Skaties pēdējo 7 dienu TV pārraides jebkurā sev vēlamā laikā! Neko nevar palaist garām! Vakara zi.ņas varat noskatīties no rīta, bet piektdienas vakara lielo filmu – svētdienas pēcpusdienā. Varat būt droši, ka raidījumi sāksies tieši tad, kad Jūs to vēlēsieties – paņemiet to no arhīva un skatieties sev tīkamā laikā.

TV ieraksti:

Ieraksti TV pārraides, kuras vēlies noskatīties vēlāk vai atkārtoti! Piemēram, ja gribi noskatīties filmu, bet to rāda laikā, kad nebūsi mājās, ieraksti filmu un skaties sev piemērotā brīdī. TV ierakstus iespējams veikt tiem raidījumiem, kuri tiks pārraidīti tuvāko 7 dienu laikā.  Iepriekš zinot, ka neredzēsiet ziņas vai jaunāko seriālu, ierakstiet to un noskatieties vēlāk.

Uz raidījumu sākumu:

Ja nokavēji raidījuma sākumu, neatkarīgi no tā, cik nokavēts, Tu vari atgriezties raidījuma sākumā un skatīties to, pārtinot neinteresantās vietas un reklāmas!  Jums vairs nekad nebūs sajūta, ka esat nokavējuši ko būtisku, jo varat attīt uz raidījuma vai seriāla sākumu.

TV gids:

Skaties TV programmu televizora ekrānā! Izpēti gan šodienas TV raidījumu piedāvājumu, gan arī programmu turpmākajām dienām. Varat aizmirst par avīzēm un žurnāliem, kas pazūd nepiemērotākajā brīdi – TV programma ir redzama Jūsu TV ekrānā.

Mani kanāli:

Jūs varat sagrupēt skatītākos kanālus sev vēlamā secībā! Veido kanālu sarakstu pats!  Varat izveidot pats savu kanālu TOP, sarindojot tos vēlamajā secībā. Tā taču ir vieglāk, nekā atcerēties kanālu numurus?!

Kanālu blo.ķēšana:

Liedz iespēju saviem bērniem skatīties kādu no TV kanāliem, uzliekot drošības kodu. Varat neuztraukties par bērniem nepiemērotu saturu – Jūs varat kontrolēt pieeju kanāliem.

Valodas izvēle, subtitri.

Apollo ziņas.

Sony Entertainment
Jauns ekskluzīvs TV kanāls Lattelecom Interaktīvajā TV

Kā Interaktīvā TV tiek pieslēgta?

Sony Entertainment

Lattelecom Interaktīvā TV tiek nodrošināta izmantojot Lattelecom optiskā interneta vai DSL interneta pieslēgumu. Ir divi veidi kā pieslēgts televīziju – ierīkot pašiem vai ar tehniķa palīdzību.

Balso par optiskā tīkla attīstības plāniem
No Tavas balss var būt atkarīgs, kurā pilsētā vai mikrorajonā tuvākajā laikā ienāks optiskais internets

Pieslēdz televīziju pats:

Ja tev mājās jau ir tālruņa līnija un interneta pieslēgums, tad pieslēdz televīziju pats – ar televīzija pieslēģšanas paku, kurā ir tv dekoders un viss nepieciešamais Interaktīvās TV ierīkošanai.


 


Avots: http://kanopelnit.ucoz.lv
Kategorija: Interaktīvā TV | Pievienoja: Eduards65 (29.08.2012)
Skatījumu skaits: 1294 | Atslēgvārdi: lattelecom interaktiva tv, interaktiva tv, lattelecom tv | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *:
Tulkotājs
Dalies ar draugu
Sievietēm
apavi un veļa
.
Meklēt
Nobalso
.
area.lv
Dateks
Tavam banerim
www.BANNERI.lv
Copyright MyCorp © 2022